.....................................................................................................................................

Mýty a fakta: 1. hodina

2. února 2012 v 21:41 | prof. Leineglander
*mírným a nenápadným krokem vstoupí do třídy* posaďte se *prohlásí a začne se věnovat třídě* Mýty a fakta jsou předmět, kde se vlastně v nějákých částech dozvíte co to vlastně upír je, tedy jak rozpoznat pravého a nepravého, látka je pouze pro první ročník, berte to vlastně jako takové přednášky. Pokud mě ještě neznáte, představím se vám, jsem Tiffany Leingelander a vládnu koleji Tentapict. Tak vraťme se k učivu, zkoušení a úkolům, za školní rok budeme mít pár hodin, letos totiž vyučuji ještě další dva předměty. Za školní rok vás každého musím vyzkoušet dvakrát, látka je předem udaná a datumy zkoušek se dozvíte minimálně týden před tím. Čím rychleji odpovědi řeknete tím víc šancí máte na jedničku. Pokud to z vás budu tahat čtvrt hodiny omlouvám se ale tohle jednička nebude, zkouším ve svém kabinetu, je to třetí patro naproti knihovně.

Otázek pokládám celkem šest, při nejhorším dám jednu náhradní ale v posledních dobách se to moc nestává, všichni mají jedničky, maximálně dvojky. Úkoly budu letos dávat minimálně, každou druhou hodinu, jedna hodina zkoušení, druhá úkol. Vše zatím jasné? *mile se usměje na třídu a třída uznalecky kývne* Jinak fakt jenom výjmenčně, pokud by jste měli zájem o vylepšení známky, mohu vám zadat referát, je tu pár zajímavích osob, ale říkám. Pár. Nyní vám řeknu systém známek, ten si prosím napište na desky svého sešitu, každý ho máte v lavici, občas si ho seberu a oznámkuji úpravu a podobně.
Známka 1*: 15 bodů,+
Známka 1: 10 bodů
Známka 2: 5 bodů
Známka 3: 0 bodů
Známka 4: -5 bodů
Známka 5: -10 bodů, -
Dále se tedy přehrnuji k tomu jak si vylepšit známku a to jsou tedy ty referáty ale, pak mám u sebe zapsané plusy a mínusy za tři plusy jednička za tři mínusy pětka a když je to jinak tak to nepíšu. Plusy získáte když správně zodpovíte na otázku co zadám a za jedničku s hvězdičkou. Mínusy za pětku z úkolu a když špatně odpovíte.Tak a teď asi tak proberu stručně to co letos probereme. Opět si pište.
1. Jak se liší člověk a upír
2. Filmoví vs. Opravdoví
3. Povídky a pověsti o upírech
4. Opakování
(Nic víc, dohromady to bude ale asi 6 hodin) No to je tak vše a protože dnes nebude zkoušení, tak si dáme jednoduchý domácí úkol.
Téma: Jak si myslíte že se liší člověk a upír? (alespoň 5 řádků)
Datum do odevzdání úlohy: 25.2.2012, 23:00
Posílejte na: vampiresschool@gmail.com
Do předmětu: MT1: DÚ1, vaše jméno, vaše kolej
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama